Slide background

SERVIS PO CELÉ ČR
Pokud byste měli zájem využít naše služby, ale doprava k Vám by byla nerentabilní, můžete stolní počítač nebo notebook zaslat na adresu naší provozovny Českou poštou pomocí služeb Balík Do ruky nebo Balík Na poštu. Společně s věcí určenou k opravě zašlete také vyplněný a podepsaný formulář požadavků na opravu (sekce Ke stažení) obsahující: stručný popis závady nebo problému, požadavky na opravu, fakturační údaje, telefonní kontakt a seznam zaslaných věcí (např.: notebook, zdroj, brašna, myš, atd.). V případě zájmu nás vždy prosím první telefonicky kontaktujte, aby mohl technik posoudit možnosti a reálnost opravy. O přijetí zásilky budete telefonicky informováni, stejně tak jako o průběhu opravy a odeslání balíku zpět k Vám. Nezapomeňte stolní počítač či notebook řádně zabalit, aby nemohlo dojít k žádnému poškození.

balici

Untitled-1

Oprava

Pokud máte problémy se svým počítačem, nejde zapnout nebo vydává podivné zvuky, pak se obraťte se na nás a my Váš problém vyřešíme. Provedeme diagnostiku, navrhneme vhodné řešení a po odsouhlasení zákazníkem zařízení opravíme a zašleme zpět.

Untitled-1

Modernizace

V případě, že je Vás počítač pomalý a práce s ním trvá déle než je běžné Vám nabízíme možnost modernizace. Ne vždy je nutné kupovat nový počítač, a proto Vám navrhneme finančně příznivé řešení, které vyhovuje přesně Vašim potřebám.

Untitled-1

Reinstalace

Nová instalace zvýší rychlost a odezvu Vašeho počítače. Navíc budete mít jistotu, že Váš systém neobsahuje nežádoucí nebo škodlivé programy. Vaše data dle potřeby zazálohujeme a po oživení systému je opět nahrajeme zpět. Součástí je také instalace základního programové vybavení.


Untitled-1

Odvirování

Pokud z nějakého důvodu nechcete nebo nemůžete přeinstalovat operační systém, pak existuje jediné řešení a to odvirování. Nakažený počítač může zapříčinit ztrátu Vašeho soukromí, proto neváhejte a kontaktujte nás a nechte si počítač odborně vyčistit.

Untitled-1

Legalizace

Nevíte jaký operační systém zvolit pro nově koupený počítač, nevyznáte se v různých verzích operačního systému Windows nebo byste rádi zlegalizovali Váš původní? Rádi Vám poradíme jakým způsobem toho docílit. V případě jiných aplikací Vám pomůžeme s jejich nákupem.

Untitled-1

Obnova

Smazání cenných dat je jistě pro každého velice nepříjemná záležitost. Může se tak stát chybou uživatele nebo hardwaru. Ne každý pravidelně zálohuje a tak je nutné data obnovit z jejich původního zdroje.  V případě ztráty dat nás kontaktujte co možná nejdříve.

Untitled-1

Zákazník má problém s počítačem.


Untitled-1
Zákazník si vzpomene na odborníky z nejdepočítač.cz.

Untitled-1

Zákazník kontaktuje tým nejdepočítač.cz a dohodne se s operátorem na předběžných možnostech opravy.


Untitled-1

Zákazník zabalí počítač či notebook do pevné kartonové krabice tak, aby nedošlo k mechanickému poškození zařízení. Do krabice nadále vloží podepsaný formulář požadavků na opravu obsahující: stručný popis závady nebo problému, požadavky na opravu, fakturační údaje, telefonní kontakt a seznam zaslaných věcí.


Untitled-1

Řádně zabalený stolní počítač nebo notebook zašle zákazník Českou poštou pomocí služeb Balík Do ruky nebo Balík Na poštu na adresu uvedenou v kontaktech.


Untitled-1

Zařízení je doručeno dopravcem na servisní provozovnu. Po diagnostice problému je technikem odhadnuta cenová výše opravy a telefonicky zkonzultována se zákazníkem.


Untitled-1

Servisní technik opraví zařízení dle přání zákazníka a sepíše servisní protokol opravy.

Untitled-1

Opravený počítač nebo notebook je opět pečlivě zabalen společně s potřebnou dokumentací a doručen na dobírku zpět k zákazníkovi. Cena dobírky je stanovena cenou opravy, která je ponížená o poštovné placené zákazníkem. Náklady na dopravu jsou pro Vás zdarma.

Untitled-1

Zákazník je spokojený, že má počítač opravený.

Doprava ZDARMA

Výsledná cena opravy bude ponížena o cenu dle ceníku České pošty na základě váhy balíku a využité služby (Balík Na poštu nebo Balík Do ruky).


SlužbaČasová náročnost (hod.)Orientační cena
Reinstalace Windows včetně zálohy dat2-3800-1200 Kč
Programové vyčištění a zrychlení počítače1-2400-800 Kč
Odvirování počítače1-4400-1600 Kč
Oprava počítače (výměna základní desky, zdroje, pamětí)1-2400-800 Kč
Obnova dat1-8400-3200 Kč
Diagnostika s následnou opravou-ZDARMA
Diagnostika bez následné opravy-600 Kč